Hotel Apisal. 29 Listopada 137, 31-406 Kraków

Hotel jest laureatem nagród Best Hotel Award 2012 oraz Złoty Standard w Obsłudze Klienta 2012.
Wysoki standard i eleganckie wzornictwo połączone z krakowską gościnnością kameralnego hotelu.
Apis Hotel to elegancki obiekt zlokalizowany w północnej części centrum Krakowa, w bliskiej odległości od Starego Miasta i dworca kolejowego.
Przestronne pokoje o standardzie Komfort są wyposażone w łazienkę, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie, telewizję satelitarną, telefon oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Hotel oferuje także nieco większe Apartamenty oraz pokoje Superior posiadające łazienki z Jacuzzi.
Hotel dysponuje 93 miejscami noclegowymi (107 z dostawkami). Pokoje są urządzone w ciepłym, nowoczesnym stylu.
Restauracja Deseo to współczesne podejście do klasycznych potraw z kuchni polskiej i europejskiej. Restauracja jest pięciokrotnym laureatem nagrody Obwarzanka Krakowskiego.
Hotel posiada Centrum Wellness z sauną suchą i parową, siłownię oraz pokój do odpoczynku przy delikatnej muzyce. Ponadto, szeroki zakres masażów oraz zabiegów kosmetycznych.
Do dyspozycji gości bezpłatnie: dostęp do Internetu, stanowisko komputerowe oraz parking.
Przyjazdy zespół z przyjemnością zaangażuje się w planowanie pobytu w Krakowie. Goście hotelu często doceniają indywidualne podejście personelu oraz profesjonalną obsługę.
Dodatkowo, goście mogą korzystać z takich usług jak transfer z i na lotnisko/ dworzec, centrum biznesowe, zakup wycieczek po Krakowie i okolicy.
Centrum konferencyjno- szkoleniowe to dobry wybór przy realizacji projektów do 70 osób.
Liczba pokoi: 42