Astoriaul. Józefa 24, 31-056 Kraków

Astoria to nowoczesny hotel usytuowany w historycznym centrum Krakowa, w sercu dawnej dzielnicy żydowskiej – Kazimierz, niedaleko Królewskiego zamku Wawelu oraz Rynku Głównego. Astoria oferuje swoim Gościom eleganckie pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz klimatyzacją.

Hotel Astoria znajduje się w malowniczej okolicy Kazimierza, w odległości 900 metrów od Zamku na Wawelu. W 15 minut można pieszo dojść z hotelu do Rynku Głównego. Z pokoi roztacza się malownicze widoki na stare kamieniczki, kościoły i synagogi. W każdym pokoju znajduje się część wypoczynkowa, telewizor, telefon, klimatyzacja, Internet oraz łazienka z suszarką.

Astoria to miejsce stworzone dla Gości o wysokich wymaganiach i wyrafinowanych gustach, to niezwykły obiekt łączący nowoczesność i technologię. Nasze eleganckie wnętrza zapewnią komfort Państwa pracy i wypoczynku. Rano Goście mogą delektować się śniadaniem, które serwowane jest w restauracji SPIŻARNIA. Restauracja znajduje się na parterze gdzie przez okna podziwiać można poranne życie Krakowa. Pełny bufet ciepły i zimny – dania ciepłe serwowane indywidualnie.