Hotel Eden dołącza do Gremium

Bardzo miło nam poinformować iż grono Członków Małopolskiej Izby Hotelarskiej powiększyło się. Serdecznie witamy w naszych progach Hotel Eden. Atutem obiektu jest jego doskonała lokalizacja w samym sercu dawnej żydowskiej dzielnicy Krakowa – na Kazimierzu, w pobliżu wielu zabytków takich jak: Synagoga Remuh, Stara Synagoga, Zamek na Wawelu oraz Fabryka Schindlera i dawne żydowskie getto w Podgórzu. Od Rynku Głównego, słynnego Kościoła Mariackiego i Sukiennic Hotel dzieli zaledwie 15 minutowy spacer.

Hotel Eden oferuje 27 pokoi z łazienkami, wyposażonych w lodówkę, telewizję satelitarną, telefon, bezpłatne łącze WiFi oraz dodatkowe stanowisko komputerowe dla gości w lobby hotelowym.

Ponadto goście mogą korzystać z unikalnej Groty Solnej oraz innych tradycyjnych form relaksu: sauny i masażu. Hotel Eden jest jedynym żydowskim hotelem w Polsce posiadającym mykwę – rytualną łaźnię żydowską. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Hotelu Eden był niezapomnianym przeżyciem.

Zapraszamy na stronę www.hoteleden.pl

Zapraszamy kolejnych Hotelarzy do przystąpienia do naszej Izby! Więcej szczegółów na tej stronie »