Hotel Galaxyul. Gęsia 22a, 31-535 Kraków

Galaxy**** to wyjątkowy hotel w centrum Krakowa, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Nasi goście decydując się na nocleg u nas otrzymują paletę pozytywnych emocji oraz wyjątkowych możliwości spędzenia czasu w stolicy Małopolski.

Proponujemy Państwu wysoki standard pokoi z widokiem na Grzegórzki – dzielnicę pełną historii, tradycji i wdzięku. Tutaj będą Państwo mogli spędzić noc, przygotować się do wystąpienia, jak również wyznaczyć trasę z miejscami, które należy odwiedzić będąc w Krakowie. W naszym hotelu spotkają się Państwo z życzliwością i otwartością. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres pobytu. Chętnie pomożemy we wskazaniu drogi do danego obiektu, jak również w zamówieniu taksówki, czy biletów do teatru.

Galaxy**** to według wielu naszych gości najlepiej zlokalizowany i wyposażony hotel w Krakowie, w którym można zorganizować profesjonalne konferencje. Oferujemy Państwu szereg udogodnień, nowoczesny sprzęt multimedialny, jak również kompetentną obsługę. Każdy uczestnik przygotowanego u nas wydarzenia z pewnością będzie zachwycony jego atmosferą i klimatem.

Wszystkich spragnionych wyjątkowych emocji zaprasza Hotel Galaxy****