Hotel Klimek SPA



Złockie 107, 33-370 Muszyna – Złockie

Hotel Klimek **** SPA to luksusowy, elegancki obiekt położony w malowniczym otoczeniu Gór Beskidu Sądeckiego. Z hotelowych okien rozpościera się wspaniały widok na Jaworzynę Krynicką, Popradzki Park Krajobrazowy i dolinę potoku Szczawnik. Obszar ten charakteryzuje się powietrzem o wyjątkowej czystości, wolnym od zanieczyszczeń, dzięki czemu lokalny klimat ma cechy lecznicze, a mineralne wody poprawiają nie tylko apetyt, ale leczą choroby układu pokarmowego i oddechowego. Dla Gości ceniących relaks, chcących poświęcić czas na odnowę biologiczną, rodzinny wypoczynek w górach, lubiących sport i turystykę przygotowaliśmy idealną ofertę.

Hotel Klimek **** SPA posiada jedyny w regionie Aqupark wewnętrzny z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Najlepszy dostęp do tras spacerowych oraz rowerowych oraz do szerokiego zaplecza rekreacyjnego zarówno w hotelu jak i w najbliższej okolicy.

Lokalizacja

Hotel usytuowany jest w najlepszej lokalizacji w regionie z dala od zatłoczonych ulic, zabudowań i obiektów przemysłowych, co zapewnia ciszę i spokój. Każdy kto nas odwiedza czuje się tutaj niezwykle, bo Muszyna-Złockie to miejsce wypoczynku i sportu zarówno latem jak i zimą. Hotel położony najbliżej granicy ze Słowacją. Gwarancja miejsca parkingowego.