Kamienica Kazimierzul. Rzeszowska 8, 31-035 Kraków

PRZESTRONNOŚĆ, WYGODA, IDEALNA LOKALIZACJA

Tak w największym skrócie można opisać nasz obiekt. Warto jednak poświęcić kilka minut na lekturę i szerszy opis obiektu.

Przestronność, bo powierzchnia apartamentów to od 60 do 100 m2. Każdy z nich posiada sypialnię, pokój dzienny z rozkładanym narożnikiem, kuchnię, łazienkę, balkon. Niektóre z apartamentów mają osobną toaletę lub dodatkowy pokój czy dużą garderobę. Szerokie i wygodne korytarze pozwolą zabrać ze sobą rower lub wózek dziecięcy.

Wygoda, bo każdy z apartamentów posiada klimatyzację, internet Wi-Fi, a przy tym zapewniamy to, co dobre w markowych hotelach, czyli idealnie czystą pościel i ręczniki, zestaw kosmetyków hotelowych. Tuż za rogiem znajduje się Hotel Kazimierz II, w którym przez 24h, 7dni w tygodniu pomocą służą pracownicy recepcji i w którym codziennie rano mogą Państwo zjeść pyszne śniadanie.

Lokalizacja, bo z apartamentu jest zawsze i wszędzie blisko. Na Kazimierz – wystarczy przekroczyć próg Kamienicy i już znajdują się Państwo w centrum kulturalno-rozrywkowego Krakowa z niezliczoną ilością galerii, muzeów, kawiarni, knajpek i restauracji. Na Wawel czy do Rynku Głównego można dojść w zaledwie 15 minut pieszo, ta sama odległość dzieli nas od dzielnicy Podgórze, gdzie warto odwiedzić miejsca byłego getta krakowskiego wraz z muzeum „Apteka Pod Orłem” i muzeum „Fabryka Emalia Oskara Schindlera” (25 min). Nie sposób ominąć nowoczesnego Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK. Kraków to też Kopalnia Soli w Wieliczce – aby tam dotrzeć, wystarczy wsiąść do busa, który przystanek ma zaledwie 2 minuty od obiektu.

Kamienica Kazimierz to idealne rozwiązanie dla rodzin, grup znajomych i przyjaciół oraz dla osób, które zamierzają spędzić w Krakowie długi urlop.