'Gremium' oznacza: zespół, drużyna, jedno ciało

Mottem Izby i zarazem wszystkich naszych hoteli jest „HOSPES HOSPITI SACER” – Gość Gospodarzowi Świętym. Odzwierciedla ono charakter i atmosferę obiektów zrzeszonych w Izbie, gdzie panuje zawsze ciepła atmosfera polskiej gościnności.

Małopolska Izba Hotelarska jest dobrowolnie powstałą organizacją samorządu gospodarczego, zrzeszającego hotele rodzinne, pensjonaty, restauracje i inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą. Zamiarem Izby jest kontynuacja zasad i obyczajów dawnej Korporacji Gremium Właścicieli Hoteli i Pensjonatów w Krakowie.

Reprezentujemy interesy gospodarcze zrzeszonych podmiotów w zakresie ich działalności gospodarczej, a w szczególności wobec organów państwowych i samorządu terytorialnego, na obszarze Województwa Małopolskiego.

Podejmujemy działania, mające na celu rozwój turystyki oraz promocji Krakowa i Województwa Małopolskiego, wspieramy pomoc w nawiązywaniu kontaktów członków Izby z partnerami
w kraju i zagranicą.

Pomagamy w podnoszeniu poziomu usług, w tym także w popieraniu kształcenia zawodowego w zakresie hotelarstwa, gastronomii, organizowania praktyk szkoleniowych dla uczniów, studentów i pracowników hoteli, gastronomii i usług, służących do obsługi krajowego i zagranicznego ruchu turystycznego.

icon-1

Konsekwentnie

Dbamy o sprawy hotelarzy

Chronimy interesy zawodowe, gospodarcze i ekonomiczne

Integrujemy branżę

Skutecznie

Integrujemy branżę turystyczną

Dbamy o współpracę branży hotelarskiej i gastronomicznej

icon-9

Nieustannie

Inwestujemy w wiedzę

Organizujemy szkolenia i warsztaty dla hotelarzy

icon-4

Regularnie

Pomagamy w kwestiach prawnych

Współtworzymy projekty aktów prawnych

icon-5

Z powodzeniem

Promujemy członków Gremium

Prowadzimy działalność promocyjną hoteli

icon-5

Umiejętnie

Działamy na rzecz modernizacji

Pomagamy w modernizacji i podnoszeniu standardu

[contact-form-7 id=”7″ title=”Contact form 1″]

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy
na Twoje pytania

Zadzwoń do nas

517 911 800