Restauracja Cosa Nostraul. Dajwór 25, 31-358 Kraków

Cosa Nostra to włoska trattoria położona na krakowskim Kazimierzu, z dogodnym dojazdem do restauracji, jednocześnie starannie ukryta przed miejskim zgiełkiem. Magia tego miejsca pozwala poczuć prawdziwie śródziemnomorski klimat.

Czeka tutaj na Państwa autentyczna rzymska kuchnia. Wspaniałe przystawki, makarony, soczyste mięsa oraz przepyszne desery rozpieszczają podniebienie. Doskonałe potrawy oraz przesympatyczna obsługa, sprawiają, że wraca się tutaj z przyjemnością.

Cosa Nostra to idealna restauracja dla dzieci, będąca wspaniałym miejscem na rodzinne obiady. Na najmłodszych czeka tu wydzielony kącik zabaw oraz wiele pysznych potraw, za którymi dzieci przepadają. Zadaszone patio kusi swoją familijną atmosferą i pozwala na delektowanie się wspólnie spędzonym czasem. Włoska kuchnia to doskonały pomysł na szybki lunch w trakcie dnia pracy lub spotkanie biznesowe.

Szybki lunch podczas pracy, spotkanie biznesowe? Od poniedziałku do piątku od godz. 12 do 16 oferujemy rabat w wysokości 50% na wszystkie dania z karty.

Duża, podzielona przestrzeń pozwala nam na organizowanie imprez okolicznościowych oraz firmowych.