Willa Kazimierzul. Grochowska 31, 31-517 Kraków

SWOBODA, CISZA, OSZCZĘDNOŚĆ

To według nas największe atuty Willi Kazimierz. Dlaczego?

Swoboda, bo apartamenty łączą w sobie komfort samodzielnych mieszkań z obsługą przez doświadczonych pracowników Grupy Hoteli Kazimierz. Rezerwacje można zlecić na tej stronie internetowej, telefonicznie lub mailowo, zapłacić kartą kredytową lub przelewem. Telefoniczna i mailowa obsługa dostępna jest przez 24h, 7 dni w tygodniu. Apartamenty mają w sobie wszystko, co potrzebne, aby pobyt był komfortowy i niezależny, jest tam sypialnia, pokój dzienny z kącikiem TV, kuchnia, łazienka, klimatyzacja i internet Wi-Fi, zamykany parking przed budynkiem. Klucze można odebrać w otwartej całą dobę recepcji Hotelu Kazimierz II przy ul. Starowiślnej 60, po odbiór kluczy pracownik hotelu przyjeżdża na umówioną godzinę do Willi.

Cisza, bo wszystko otacza ogród. Główne punkty komunikacyjne znajdują się na sąsiednich ulicach (Brodowicza, Narzymskiego, Aleja Beliny-Prażmowskiego), przez co ul. Grochowska jest cichym i spokojnym zakątkiem w centrum miasta. Po świeże croissanty na śniadanie wystarczy przejść na drugą stronę ulicy, przystanek autobusowy i bankomat znajdują się w odległości 4 minut pieszo. Jeśli mamy ochotę na podziwianie starej architektury Krakowa, warto pokusić się na spacer do Rynku Głównego (30 min). Nie sposób ominąć kontrowersyjnego budynku Opery Krakowskiej (15 min), a pełna zabytków o wartości sakralnej, historycznej i artystycznej nekropolia znajduje się w odległości 10 minut pieszo.

Oszczędność, bo cena uzależniona jest od długości pobytu, w każdym z apartamentów mogą zatrzymać się nawet 4 osoby, a parking na zamykanej posesji jest bezpłatny. Im dłuższy pobyt, tym taniej, a także warto namówić znajomych na wyjazd – wtedy cena na osobę będzie znacznie niższa. Nie trzeba zabierać ze sobą ręczników, czajnika, żelazka itd. – mniejszy bagaż to bardziej komfortowa podróż.

Willa Kazimierz to optymalne rozwiązanie dla długoterminowych wyjazdów służbowych, osób podróżujących samochodami (motorami) oraz pobytów rodzin z dziećmi.